Menü Kapat

Kangoo Jumps


Spor yaparken sıkılıyorum diyenlere müjde !!!

 

İzmirde ilk defa sertifikalı eğitmen eşliğinde kangoo jumps Diet Time personal training& reformer pilates studyoda yaptırılmaya başlamıştır. Kangoo jumps spor yapmayı sevmeyenler, spor yaparken sıkılanlar, spora gitmemek için sürekli bir bahane bulup erteleyenler için hem eğlenceli hem de keyifli bir alternatif…

 

Kanguru botları olarak da geçen kangoo jumps yüksek sıçramalar eşliğinde yapılan sporu eğlenceye dönüştüren bir yandan da saatte size 1000-1500 kalori harcatabilen bir spordur.

 

Vücudunuzun şekillenmesinde en az fitness kadar etkili olurken bir yandan da size doyasıya eğlence fırsatı yaratıyor. Kanguru sıçrayışları vücudunuzun her bölgesini çalıştırır. Bu nedenle günde 30 dk lık kangoo jumps çalışmalarıyla vücudunuzdaki şekil değişikliklerini ve sıkılaşmayı 1 ay içinde hem kıyafetlerinizden hem de aynadaki görüntünüzde rahatlıkla anlayabilirsiniz.

 

Günümüzde hareketsiz yaşam ve kötü beslenme her yaş da olduğu gibiçocuklukçağında da obezitenin çok sık görülmesine ve gün geçtikçe sayısının artmasına neden olmaktadır. Kangoo jumps çocukluk çağı döneminde de günlük enerji harcamasını artmasını sağlayabilecek kilo alımını engelleyen ve kilo kaybına yardımcı olan keyifli ve eğlenceli bir spordur.

 

Kangoo jumps Eklem ve romatizma gibi rahatsızlıkları olan kişiler tedavi amaçlı bile kullanılabilmektedir. Uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Bu botların özel yapısı sayesinde yaralanma ve sakatlanma riski çok ama çok azdır. Kangoo jumps diğer sporlardan daha güvenli ve eğlencelidir.

 

Yaş sınırı olmayan bu botlarla isteyen herkes spor yapabilir. Kangoo jumpsları giydiğiniz anda kendinizi özgür hissedeceksiniz. Dakikalarca yorulmadan sıçramayı hayal ettiniz mi hiç? Sporun mecburu disiplini olmadan yorgunluktan uzak bir zayıflama methodu için bir deneme yapmak isteyen herkesi aramıza bekliyoruz…