Menü Kapat

Diet Time

 

Diet-Time ekibi olarak sağlıklı beslenmenin yanı sıra sağlıklı spor yapmanın da önemini danışanlarımıza sunmak adına Diet-Time Personal Traning & Reformer Pilates Stüdyosunda profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Amacımız kişilerin sağlıksız ve düzensiz spor yapmalarını engelleyip oluşabilecek sakatlık durumlarına karşı önlem almak ve yapılacak yanlış bir egzersiz sonucu oluşabilecek kas kaybını önlemektir. Kişisel egzersiz uzmanı eşliğinde bire bir yapılan sporun içeriği kişinin ihtiyacına göre belirlenmektedir. Hastalık durumu, vücut yağ dağılımı, metabolizma hızı, kilosu gibi faktörler egzersiz uzmanımız tarafından değerlendirilip danışanların programı belirlenir. Kişi diyet yaparken bölgesel incelmeye ihtiyacı var ise yapacağı egzersiz programının içeriği de ona göre değişmektedir.

Diet-Time danışanlarının programının içerisinde 1 seanslık ücretsiz Personal Trainer ile çalışması bulunmaktadır. Bu çalışmalarda salonumuz kişi için kapatılmakta ve başka danışanımız o saat diliminde alınmamaktadır. Spor salonu konseptinden çok farklı olan stüdyomuzda herkesle bire bir ilgilenilmektedir. Konusunda özel eğitimler almış spor akademisi mezunu spor eğitmenlerimiz TRX ve reformer pilates gibi spesifik konularda uzmanlaşmış kişilerdir.

Stüdyomuza Diet-Time’dan beslenme danışmanlığı almayan diğer kişilere de özel spor yapma imkânı sunmaktayız. Bunun için eğitmenlerimizle iletişime geçmeleri vücut analizlerinin yapılıp programlarının belirlenmesinin akabinde kendilerine ayrılan saatlerde egzersiz uzmanıyla bire bir çalışmaları mümkün olmaktadır.

Yapmaya çalıştığımız şey kişilere performansının üstünde yüklenip, spordan soğutmak ve bunu sadece bir dönemlik süreç olarak görmelerini engelleyip ılımlı ölçüde doğru spor tekniğini hayatlarına adapte etmelerini sağlamaktır. Spor yapmayı sadece zayıflama olarak görmek hatalı bir yaklaşımdır. Sağlıklı bir bedene sahip olabilmemiz için sporu sosyal hayatın içerisine yerleştirmek gelecek için yapacağımız en önemli yatırımlardan birisidir.

Keyifle spor yapacağınız bir seans için lütfen bizimle iletişime geçiniz.