Menü Kapat

Work Out

 

WORKOUT ANTREMAN NEDİR ?

 

Workout vücut geliştirme sporudur .İnsan ağırlığıyla yapılan (ŞINAV MEKİK BARFİKS) barfiks demirinde dips barlarda sokakta yapılan bir spordur.Workout’u daha detaylı açıklamak gerekirse yaşadığımız çevreyi adeta bir spor alanı veya spor salonu gibi kullanmaktır.

Bu nedenle çalışma alanı bulamamak gibi bir sıkıntı yoktur. Bu çalışmalar sokakta bulunan her türlü materyalle veya bu spor için oluşturulmuş bar parkurlarında yapılabilir.Tatbikide işinde uzman ve profesyonel bir spor eğitmeniyle çalışmanız şart. Yoksa yanlış çalıştığınızda kalıcı sakatlıklar yaşayabilirsiniz

 

WORKOUT’UN FAYDALARI NELERDİR?

 

Workout sporu ile vücudumuzda, daha az enerji harcayarak daha çok gelişim sağlarız. Vücut geliştirme ve fitness de olduğu gibi haftanın büyük bir kısmını bu spora ayırma zorunluluğumuz yoktur. Workout açık alanda yapılan sportif faaliyet olmasından dolayı, vücudumuzun oksijenli alanda spor yapmasını ve kaslarımızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Workout genel anlamanda sokaklarda yapılmaktadır. Ama verimli ve sistematik bir çalışma için bar parkurları tercih edilebilir. Siz de eğlenerek zayıflamak , fitbir vücuda sahip olmak istiyorsanız en kısa sürece Özel Diet Time Polikliniğini ziyaret etmenizi ve güler yüzlü, alanlarında uzman ekibimizle tanışmanızı tavsiye ederiz.